Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Warszawie dla wnioskodawców działania 2.1 programu Inteligentny Rozwój

Informacje o spotkaniu

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dla wnioskodawców działania 2.1 Programu Inteligentny Rozwój. Spotkanie odbędzie się 21 maja 2018 r. w godz. 9:30 – 15:30 w Warszawie (Sale A,B,C w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii przy ul. Pl. Trzech Krzyży 3/5). Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Instytucji Zarządzającej Programu Inteligentny Rozwój oraz eksperci ds. oceny analizy finansowej  i ds. oceny kryterium innowacyjności.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu (maksymalnie 2 uczestników z jednej firmy) prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (DOC 849 KB) do 16 maja 2018 r. na adres izabela.plowecka@miir.gov.pl Przyjęcie zgłoszenia będzie potwierdzane e-mailowo. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uczestnicy spotkania koszty dojazdu i ewentualnego zakwaterowania pokrywają we własnym zakresie.

Dla kogo

Spotkanie przeznaczone jest dla przedsiębiorców.

 

Agenda spotkania

  • 9:30 - 9:45 Powitanie;
  • 9:45 - 10:30 Kryteria oceny wniosków o dofinansowanie i zasady współpracy z ekspertami w kontekście wdrażania działania 2.1 Programu Inteligentny Rozwój – prezentacja wraz z dyskusją; 
  • 10:45 - 11:45 Wniosek o dofinansowanie – najczęściej popełniane błędy – prezentacja wraz z dyskusją;
  • 12:00 - 13:30 Model Finansowy dla projektów typu Centra Badawczo-Rozwojowe w ramach działania 2.1 – Programu Inteligentny Rozwój, doradztwo w zakresie prawidłowego wypełnienia modelu wraz z dyskusją;  
  • 13:45 - 14:45 Agenda Badawcza dla projektów typu Centra Badawczo-Rozwojowe w ramach działania 2.1 – Programu Inteligentny Rozwój, doradztwo w zakresie prawidłowego wypełnienia agendy wraz z dyskusją.  

Agenda spotkania (PDF 298 KB)

Organizator spotkania

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju
ul. Wspólna 2/4
00-926 Warszawa