Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkania informacyjne dotyczące konkursu w ramach Działania 1.2 "Sektorowe programy B+R" - GameINN

Informacje o spotkaniach

Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poświęcone zagadnieniom związanym z konkursem w ramach Działania 1.2 "Sektorowe programy B+R" - GameINN (Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020).

Spotkania informacyjne odbędą się w dniach:

  • 25 maja 2017 r. w Warszawie - Warsaw Marriott Hotel, Al. Jerozolimskie 65/79 w Warszawie

Agenda spotkania Warszawa

Formularz zgłoszeniowy Warszawa  (DOC 234 KB)

  • 29 maja 2017 r. w Katowicach - angelo by Vienna House Katowice, ul. Sokolska 24, 40-086 Katowice

Agenda spotkania Katowice

Formularz zgłoszeniowy Katowice (DOC 234 KB)

Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać na adres konrad.kustron@ncbr.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 maja 2017 r. W temacie wiadomości proszę wpisać „spotkanie informacyjne GameINN” wraz z podaniem nazwy miasta (Warszawa lub Katowice).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy nie zgłaszać więcej niż 2 osoby z instytucji. O zakwalifikowaniu na listę uczestników spotkania decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie udziału w spotkaniu oznacza wyrażenie zgody na używanie i rozpowszechnianie Państwa wizerunku/głosu/wypowiedzi przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, dla celów działań informacyjno-promocyjnych (m.in. transmisja on-line). Fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas spotkania mogą zostać umieszczone na stronach internetowych NCBR.

UWAGA

Aby umożliwić jak największej liczbie osób zapoznanie się z poruszanymi zagadnieniami spotkanie z Warszawy (25.05.2017 r.) będzie transmitowane on-line w czasie rzeczywistym. Śledzenie spotkania będzie możliwe poprzez kliknięcie w baner zamieszczony na głównej stronie internetowej NCBR.gov.pl.