Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Innowacje i przedsiębiorczość w Polsce Wschodniej - zapraszamy na spotkanie informacyjne w Puławach!

Informacje o szkoleniu

W piątek, 4 października 2019 r., w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym mali i średni przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak uzyskać dofinansowanie z funduszy unijnych. Na spotkaniu w Puławach otrzymają najbardziej aktualne informacje na temat programów wsparcia dostępnych dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej.

Przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) omówią̨, kto i na co może otrzymać wsparcie, jakie warunki musi spełniać wnioskodawca, oraz ile i jakie wydatki można finansować ze środków pomocowych. Przez cały czas trwania konferencji będzie można skorzystać ze stoisk informacyjnych oraz porozmawiać z ekspertami PARP, PlFE, Agencji Rozwoju Przemysłu, Enterprise Europe Network (EEN) oraz Platform Startowych.

Dla kogo

Na spotkanie zapraszamy małych, średnich oraz mikroprzedsiębiorców z Polski Wschodniej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Program szkolenia

Program szkolenia dostępny jest na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości