Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Warszawie dotyczące konkursu "Wspólne przedsięwzięcie z województwem łódzkim" - spotkanie odwołane

Informacje o spotkaniu

Uwaga

Spotkanie zostało odwołane (20.09.2018 r.)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) poświęcone zagadnieniom związanym z konkursem „Wspólne Przedsięwzięcie z Województwem Łódzkim” w ramach Poddziałania 4.1.1 „Strategiczne programy badawcze dla gospodarki” Programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 25 września 2018 r. w Warszawie - Warsaw Marriott Hotel, Al. Jerozolimskie 65/79. Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy (DOC 56 KB), a nastepnie przesłać go na adres sebastian.szczesniak@ncbr.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do 20 września 2018 r.

Przekazanie do NCBiR wypełnionego formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w nim osób, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO, a także na używanie i rozpowszechnianie Państwa wizerunku/głosu/wypowiedzi przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, dla celów działań informacyjno-promocyjnych (m.in. transmisja on-line). Fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas spotkania mogą zostać umieszczone na stronach internetowych NCBiR.

Dla kogo

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskaniem środków w ramach konkursów.

Program spotkania

Agenda spotkania  (PDF 368 KB).


Organizator spotkania

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
ul. Nowogrodzka 47A
00-695 Warszawa