Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinarium „Fundusze Europejskie na innowacje – Badania na rynek”

Informacje o webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku serdecznie zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych innowacyjnym rozwijaniem działalności gospodarczej do udziału w webinarium „Fundusze Europejskie na innowacje – Badania na rynek”, które odbędzie się 12 lutego 2021 r. od 10.00 do 10.40.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres lpi@powiat.szczecinek.pl  do 11 lutego 2021 r. do 14.00. Udział w webinarium jest bezpłatny - Osoby zakwalifikowane do udziału w webinarium zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

Uwaga! W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach.

Dla kogo

Webinarium skierowane jest do osób zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na innowacyjny rozwój działalności gospodarczej.

Gdzie? 

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia. Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Program webinarium

  • Powitanie uczestników, przedstawienie programu, organizatorów webinarium oraz Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE);
  • Omówienie zasad naboru „Badania na rynek”;
  • Omówienie dokumentacji konkursowej.

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku
ul. Warcisława IV 16, 78-400 Szczecinek
tel. 94 37 29 250
e-mail lpi@powiat.szczecinek.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

  • Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 
  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.