Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Polskie Mosty Technologiczne – rusza nabór wniosków

16 września w godz. 10:00-13:00 odbędzie się seminarium informacyjne w związku z rozpoczęciem naboru wniosków do kolejnej edycji projektu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Polskie Mosty Technologiczne. Aplikacje dotyczą rynków: Chiny, Singapur i Malezja. Dzięki konkursowi, mikro, mali i średni przedsiębiorcy z Polski, zyskają szansę na zdobycie kompleksowego wsparcia w opracowaniu i wdrożeniu strategii wejścia na rynek jednego z tych krajów.

Program spotkania zawiera konsultacje z udziałem ekspertów oraz podstawowe informacje dotyczące Projektu, dokumentacji związanej z naborem, oferty produktowej PAIH a także specyfiki rynków docelowych.

Polskie Mosty Technologiczne to grantowy projekt realizowany przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, w ramach którego wsparcie mogą uzyskać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa charakteryzujące się dużym potencjałem do internacjonalizacji swoich produktów, usług i technologii. Stawką jest grant o wartości nawet 180 tys. zł w formule pomocy de minimis na opracowanie i wdrożenie strategii ekspansji zagranicznej na rynki pozaunijne.

Termin rejestracji upływa 14 września o godz. 24:00.

Rejestracja