Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Zapraszamy na V Konferencję B+R "Jak skutecznie tworzyć strategie w polskim przemyśle?"

Ruszyła rejestracja na V Konferencję B+R „Jak skutecznie tworzyć strategie w polskim przemyśle?”, która odbędzie się już 15 grudnia 2021 r. 

Tegoroczna edycja konferencji „Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?” dedykowana będzie przedstawieniu możliwości, jakie stoją przed polskimi przedsiębiorstwami dzięki nowej perspektywie finansowej. Gra warta jest świeczki, ponieważ dotyczy oferty z Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) 2021-2027 o budżecie 7,9 mld euro, Programu Ramowego Horyzont Europa - niemal 95 mld euro oraz funduszy regionalnych na lata 2021-2027.

Jak co roku, konferencja będzie forum wymiany najlepszych praktyk w odniesieniu do tworzenia w przedsiębiorstwach ekosystemu przyjaznego do prowadzenia działalności innowacyjnej. Poznamy historie sukcesu beneficjentów minionej perspektywy, jak również tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie innowacji.

Istotną częścią wydarzenia będzie pokazanie korzyści płynących z systemu wsparcia oferowanego przez STEP – Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt oraz Innovation Coach. Dzięki temu pokażemy, jak zacząć i jakie niesie to ze sobą korzyści.

Konferencja skierowana jest do polskich firm, zainteresowanych wejściem na ścieżkę innowacji, jak również realizujących projekty B+R+I. Wydarzenie odbędzie się w formule on-line. W konferencji wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, Stowarzyszenie International Project Management Associaction (IPMA) Polska.

Gościem specjalnym, który przybliży naszym uczestnikom możliwości Programu Ramowego Horyzont Europa będzie P. Peter Droell, Dyrektor do spraw prosperity DG RTD Komisji Europejskiej. Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Projektów Badawczych Unii Europejskiej przy Instytucie Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk, odbędzie się on-line w czasie rzeczywistym.

Dokładny program konferencji i rejestracja dostępne są na stronie Innovation Coach