Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Zaproszenie na konferencję "Wspieranie innowacji w polityce spójności: wczoraj, dziś i jutro"

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza do wzięcia udziału w konferencji: Wspieranie innowacji w polityce spójności: wczoraj, dziś i jutro, która odbędzie się 21 stycznia 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Informacje o konferencji

Celem konferencji jest podsumowanie efektów realizacji polityki spójności w Polsce w zakresie innowacyjności, a także rozpoczęcie debaty na temat planów i możliwości finansowania innowacji na kolejną perspektywę finansową, tj. na lata 2021-27. Zaproszeni goście poszukają również odpowiedzi na pytanie, jaka jest rola innowacji w polskim społeczeństwie i gospodarce.

Polscy innowatorzy zaprezentują swoje osiągnięcia (projekty zrealizowane dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich) oraz pomysły dotyczące jeszcze nie wdrożonych rozwiązań.

Dla kogo

Do udziału w konferencji zaproszeni są przedsiębiorcy, naukowcy, wynalazcy, popularyzatorzy nauki oraz przedstawiciele administracji publicznej.

Rejestracja

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić i przesłać formularz rejestracyjny. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na Portalu Funduszy Europejskich.